En Yeni Haber

Riot Games'ten Yeni Rekabetçi Oyun Valorant

Riot Games'in yayınladığı, 5'e 5 takımlarla oynanan yeni rekabetçi oyunu Valorant Beta versiyonu ile ilk günden beğeni topladı.

Haber Giriş : 11.04.2020 - 20:09 |
Kategori: Teknoloji
Riot Games'ten Yeni Rekabetçi Oyun Valorant

Valorant oyunu,  5'e 5 takımlarla oynanan, her bir karakterin özel güçleri olan rekabetçi bir oyun. CS-GO'ya (Counter Strike | Global Offensive) benzerliği ile dikkat çeken Valorant oyunu, ilk günden büyük beğeni topladı. Valorant oyununda haritanın belli bir bölümünde 5 takım arkadışınız ile birlikte doğup, aynı şekilde karşı taraftaki 5 kişilik ekibe karşı mücadele ediyorsunuz.

Valorant Beta

Valorant oyunu şuanda beta olarak sunuldu ve oynamak için "Valorant Beta Key" almanız gerekiyor. VALORANT Kapalı Betası Avrupa, Kanada, Amerika Birleşik Devletleri, Türkiye, Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu ülkelerinden ulaşılanabilecek.

Valorant Beta Key Nasıl Alınır?

Valorant Beta'ya nasıl katılabilirim? diyorsanız; Öncelikle bir Riot Games hesabı oluşturmalısınız, sonra Twitch hesabınız ile Riot Games hesabını birbirine bağlamanız ve Twitch üzerinden Valorant yayınlarını izlemeniz gerekiyor. Oyunun yapımcıları yoğun ilgi nedeni ile herkese Valorant Beta Key dağıtımı yapabileceklerinin sözünü vermiyor.

Valorant Oyunu Nezaman Çıkacak?

Riot Games, Volarant oyununun tam sürümünün 2020 yılının yaz aylarında çıkacağını duyurdu.